Новини

Припиненя прийому абонентів

Шановні абоненти!

З   метою   попередження поширення коронавірусної  інфекції  прийом абонентів не проводиться.

Каси працюють в штатному режимі.

Контакт центр 

(0629) 59-61-04;
098-121-40-52;
050-423-42-45.
 

Публічний акаунт ПАТ "Маріупольгаз" у Viber

https://margaz.com.ua/viber

 

Чат-бот ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

https://t.me/mariupolgazbot

 

 

Адміністрація

 

 

Чат-бот ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

Шановний споживач!

Приєднуйтесь до чат-бота ПАТ "Маріупольгаз" у Telegram

https://t.me/mariupolgazbot

 

За допомогою нашого чат-боту ви зможете передавати показання лічильника, переглянути поточний стан рахунку та сплатити за послугу з  розподілу природного газу.

Відключення газу у Лівобережному районі м.Маріуполь

До уваги замовників послуг з розподілу природного газу ПАТ «Маріупольгаз» та представників органів місцевого самоврядування

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)  на місцях

щодо  необхідності  встановлення  тарифу  на   послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2021 рік.

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ПАТ «Маріупольгаз» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)  щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2021 рік.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз», проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для ПАТ «Маріупольгаз», оприлюднені на офіційному веб-сайті ПАТ «Маріупольгаз» у мережі Інтернет 13 жовтня 2020 року.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб (фізичних та юридичних осіб) щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для   ПАТ «Маріупольгаз» на 2021 рік приймаються до 23 жовтня 2020 року у письмовому або електронному вигляді із позначкою «Тариф на 2021 рік» за адресою:

електрона адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

поштова адреса: ПАТ «Маріупольгаз»,  87515, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16.                                           

Контактна особа:   Маденова Вікторія Володимирівна, тел.:  0629 59-50-72.

Відкрите обговорення відбудеться 26 жовтня 2020 року о 15:00 у приміщенні ПАТ «Маріупольгаз» за адресою: 87515, м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16, корпус 1, зал засідання.

Для участі у відкритому обговоренні (слуханні) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2021 рік заявки від місцевих органів влади або органів місцевого самоврядування приймаються до 23 жовтня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді.

До уваги жителів смт.Сартана