Новини

Зміна тарифу на розподіл природного газу з 1 січня 2021р.

ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

ПAT «Маріупольгаз» інформує споживачів природного газу щодо розміру тарифу на послуги розподілу природного газу

 

з 01.01.2021 року

 

Од.виміру

з ПДВ

ПДВ

без ПДВ

Тариф на послуги розподілу природного газу

грн./м(на місяць)

1,836

0,306

1,53

 

Підстава: Постанова НКРЕКП від 16.12.2020р. № 2457 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для  ПAT «Маріупольгаз».

 

Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим НКРЕКП, що сплачується як плата за річну замовлену потужність з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, а саме: річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГPM (ПAT «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

З 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

Для нового споживача та/або його об’єкта, що має фактичний період споживання природного газу менший ніж дев'ять місяців (крім об’єктів споживачів, що не є побутовими), або за умови відсутності споживання природного газу споживачем та/або його об'єктом протягом усього попереднього газового року річна замовлена потужність споживача (його об’єкта) визначається Оператором ГРМ на рівні:

39 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб.м - для об’єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об’єкта споживача, що не є побутовим.

Підстава: Кодекс газорозподільних систем (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2494 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за №1379/27824));

Типовий договір розподілу природного газу (Постанова НКРЕКП (зі змінами та доповненнями) від 30.09.2015 № 2498 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 р. за № 1384/27829)).

 

 

Алгоритм визначення замовленої потужності на 2021 рік!

Нагадуємо, що згідно Кодексу газорозподільних систем річна замовлена потужність об’єкта споживача на розрахунковій календарний рік визначається Оператором ГРМ (яким є ПАТ «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, а саме з 01.10.2019р. по 30.09.2020р.

Згідно постанови НКРЕКП №580 від 07.03.2020р. з 01 січня 2021 року річна замовлена потужність об'єкта (об'єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об'єктом за газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу, але не може бути меншою за:

39 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;

126 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

314 куб. м - для об'єкта побутового споживача, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення, або об'єкта споживача, що не є побутовим.

АКЦІЮ від ПАТ «Маріупольгаз» завершено

АКЦІЮ  від ПАТ «Маріупольгаз» завершено 

Нагадаємо головні правила участі : Оплата послуги транспортування газу до кінця року та реєстрація особового рахунку у Viber-боті.

Головними акційними призами стали: смартфон SamsungGalaxyA10s, сучасні бездротові навушники RealBudsAirNeo  мікрохвильова піч DELFA.

 

Першим переможцем в акції від ПАТ «Маріупольгаз» став (о/р 237259 Дмитрієв Ігор Володимирович м. Маріуполь,  вул.9 Авіадивізії б.6 кв.47) і переможець отримав смартфон Samsung Galaxy A10s    

                                                                                                    

 

Другим переможцем став (о/р 43107 Малюга Юрій Васильович  смт.Мангуш, вул.Морських Десантників б.33) і переможець отримав бездротові навушники     Real Buds Air Neo 

airpods       

                                                                                      

Третім переможцем став (о/р 209267 Рибін Ілля Миколайович м.Маріуполь, вул.Троїцька б.43 кв.73) і він отримав  мікрохвильову піч DELFA

microwave                  

                                                                                               

Щиро вітаємо із перемогою!  Бажаємо приємного користування, та подальшого успіху.

Шановні учасники акції, не засмучуйтесь та слідкуйте за нашими новинами та акціями у Facebook : https://www.facebook.com/MariupolgaZZ  та на сайті : https://margaz.com.ua

Визначення переможців з числа учасників акції

Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу і відновлення газопостачання

ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи.

Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.

Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка).

В 2020 раці ПАТ «Маріупольгаз» здійснило більш ніж 720 відключень споживачів – боржників і споживачів, які крадуть природний газ.

ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.

Для вирішення питання погашення заборгованості і відновлення газопостачання споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».

У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм  природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.

Наприклад, споживачу – порушнику, у якого було виявлено самовільне відновлення газоспоживання, при комплексному споживанні природного газу і опалювальній площі 70м2 нарахування об’єму природного газу складають 793,6м3 в місяць.

За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м.Маріуполь, вул.Миколаївська,16 або до Вашого районного відділку.

 

Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45

Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45;

                           перерва з 12-00 до 12-45.

 

 

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ "Маріупольгаз" на 2021р.

Протокол відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу  для ПАТ "Маріупольгаз" на 2021р.