Новини

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) на місцях щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Маріупольгаз» на 2022 рік.

Відповідно до Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та згідно з Постановою НКРЕКП від 30.06.2017р. №866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг» та у зв'язку з переходом системи обліку газу на нові енергетичні одиниці згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії» №1850-IX від 02.11. 2021р. із змінами, внесеними згідно із Законом № 1974-IX від 16.12.2021р. ПАТ "Маріупольгаз" оприлюднює проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік. та обґрунтування необхідності перегляду тарифу на послуги розподілу природного газу.

Основною метою обговорення є приведення тарифу до економічно обґрунтованого рівня для належного фінансування господарської діяльності, перегляд витрат на матеріали та послуги у зв'язку з інфляційними процесами, приведення рівня заробітної плати працівників ПАТ «Маріупольгаз» до рівня середньої промисловості в Донецькій області, включення до тарифу плати за право експлуатації державного майна згідно з Постановою КМУ № 95 від 21.02.2017р.

Повідомляємо, що 03 березня 2022 року о 10-00 за адресою:   м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16 відбудеться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу  ПАТ «Маріупольгаз» на 2022 рік, який діятиме після затвердження НКРЕКП.

Зауваження та пропозиції приймаються до 16-00 02 березня 2022 року електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., або листи за адресою: вул. Миколаївська, 16, м. Маріуполь, 87515, ПАТ "Маріупольгаз".

Контактна особа: Маденова Вікторія Володимирівна, тел.: (0629) 59-50-72.

До участі у відкритому обговоренні буде допущено зареєстрованих осіб з обов'язковою наявністю негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного не більше ніж за 72 години до заходу; або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, дія якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Портала Дія.

 

 

 

Щодо сплати заборгованості за послуги з розподілу природного газу

       ПАТ «Маріупольгаз» дякує всім споживачам, які своєчасно здійснюють оплату за послуги з розподілу природного газу, тому що ці кошти спрямовуються на утримання в робочому стані газорозподільної системи та стабільну роботу Служби аварійно – відновлювальних робіт.

       Щоб газ потрапив в будинки, необхідні справні газові мережі. Ремонтуються і обслуговуються газопроводи (крім будинкових) за рахунок ПАТ «Маріупольгаз», тобто за рахунок коштів, які повинні своєчасно і в повному обсязі сплачувати споживачами за послуги з розподілу природного газу.

       Однак є споживачі, які не виконують свої зобов’язання щодо своєчасних розрахунків з розподілу природного газу, хоча користувалися послугами в повному обсязі або здійснюють несанкціоноване споживання природного газу (крадіжка). В 2021 році співробітники ПАТ «Маріупольгаз» обстежили 4 694 будинків, виявили 326 будинків де проводився несанкціонований відбір природного газу, тобто споживачі, які крадуть природний газ.

       ПАТ «Маріупольгаз» нагадує, що для кожного споживача, хто опинився в скрутному матеріальному становищі або бажає повернутися в статус сумлінного споживача, підприємство пропонує договір реструктуризації боргу. Тобто, споживачі, які з різних причин не можуть повернути підприємству всі борги єдиним платежем, можуть повертати їх частинами. Від цього виграють як самі споживачі, так і підприємство.

       Для вирішення питання погашення заборгованості за послуги з розподілу природного газу, несанкціонованого відбору споживачі повинні звертатися в письмовому вигляді до ПАТ «Маріупольгаз».

       У разі самовільного відновлення газоспоживання спожитий об'єм  природного газу визначається за гранічними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів споживача з дати відключення. Сума збитків залежить від розміру опалювальної площі.

       За консультацією та допомогою звертайтеся за адресою: м. Маріуполь, вул. Миколаївська, 16.

Контактні номери телефонів: 596-104, 098-121-40-52, 050-423-42-45

Години роботи: Понеділок – четвер з 8-00 до 17-00: П’ятниця з 8-00 до 15-45; 

перерва з 12-00 до 12-45.

Адміністрація ПАТ «Маріупольгаз»   

 

 

 

Щодо завершення ремонтних робіт по вул. Італійськой м.Маріуполь

10.01.2022 робітниками ПАТ «Маріупольгаз» виконувались роботи з аварійного ремонту газопроводу середнього тиску ф219 мм по вул.Італійськой м.Маріуполь. На теперішній час ремонт успішно виконан. Роботи проводились без відключення абонентів від системи газопостачання.

Платежі за розподіл природного газу тепер доступні у вайбер та телеграм ботах без комісії за допомогою GooglePay або ApplePay

Шановні клієнти.

Для Вашої зручності ми зробили можливість сплачувати рахунки за розподіл природного газу у Viber та Telegram без комісії в один клік за допомогою  GooglePay або ApplePay, без необхідності введення реквізитів платіжної картки.

Щоб сплатити рахунок Вам необхідно перейти у Viber боті у розділ «Особові рахунки-Ваш рахунок-Оплата», обрати спосіб оплати «ApplePay/GooglePay», вказати суму оплати та підтвердити платіж.

 Також у розділі «Особові рахунки-Ваш рахунок-Додатково» Ви маєте можливість ознайомитися з інформацією по нарахуванням та сформувати квитанцію на оплату  або довідку про заборгованість.

А ще нагадуємо, що фахівці ПАТ "Маріупольгаз" виконують ремонт та діагностику будь-яких газових приладів щодня з 08:00 до 20:00, без вихідних. Щоб залишити заявку на ремонт або діагностику газового обладнання,  Вам необхідно зайти у Viber боті в розділ "Допомога та зворотній зв'язок" та натиснути кнопку "Заявка на ремонт газ.приладів", або зателефонувати за номером 098-567-00-67.

 

 

 

 

ТАРИФ НА ПОСЛУГИ РОЗПОДІЛУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ з 01.01.2022 року

ПAT «Маріупольгаз» інформує споживачів природного газу щодо розміру тарифу на послуги розподілу природного газу 

з 01.01.2022 року

 

Од.виміру

з ПДВ

ПДВ

без ПДВ

Тариф на послуги розподілу природного газу

грн./м(на місяць)

1,74

0,29

1,45

 Підстава: Постанова НКРЕКП від 22.12.2020р. № 2760 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для  ПAT «Маріупольгаз».

 Оплата вартості послуг з розподілу природного газу здійснюється Споживачем за тарифом, встановленим НКРЕКП, що сплачується як плата за річну замовлену потужність з урахуванням вимог Кодексу газорозподільних систем, а саме: річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГPM (ПAT «Маріупольгаз») виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за газовий рік.